Ako inzerovať

Inzercia na Megainzercia.sk je bezplatná, inzerujúci môže využívať široké spektrum inzertných služieb od bezplatnej inzercie s využitím spoplatnenej TOP inzercie a reklamy alebo neobmedzeného TOPovania zdarma, ďalej môže využiť prezentáciu svojej web stránky alebo firmy v Katalógu firiem alebo využiť revolučnú novinku v inzercii – bezplatnú reklamu. Megainzercia.sk vám ponúka viac ako akákoľvek iná inzercia, revolučne ako prvá pre vás prináša bezplatnú reklamu!

Inzercia, inzeráty

1. Pridanie bezplatného inzerátu – Kliknite na tlačidlo pridať inzerát, zadajte požadované údaje a znenie inzerátu, stlačte tlačidlo pridať. Následne je vám na e-mailovú adresu zaslaný overovací e-mail, ktorý je nutné potvrdiť, aby sa inzerát zobrazil na inzertnej stránke. Ak Vám overovací e-mail nebol doručený, prekontrolujte si zložku Spam / Nevyžiadaná pošta, resp. sa uistite, či ste zadali správny tvar e-mailovej adresy.

2. Zmazanie inzerátu – Kliknite na inzerát, ktorý chcete odstrániť a stlačte tlačidlo ZMAZAŤ. Na úspešné odstránenie inzerátu je potrebné zadať KÓD, ktorý ste obdržali e-mailom pri pridávaní inzerátu. Taktiež môžete inzerát zmazať prostredníctvom odkazu zaslaného e-mailom pri pridaní inzerátu alebo pripomenutí platnosti inzerátu.

3. TOPovanie (uprednostnenie a zvýraznenie) inzerátu – Kliknite na inzerát, ktorý chcete TOPovať (zmeniť na TOP inzerát) a stlačte tlačidlo TOP INZERÁT. Na vyplnenie údajov je potrebné zadať KÓD, ktorý ste obdržali e-mailom pri pridávaní inzerátu alebo kliknúť na odkaz zaslaný v e-maili pri pridaní inzerátu alebo pripomenutí platnosti inzerátu. K úspešnému spusteniu (aktivácii) TOP inzerátu je nutné zaslať identifikačné údaje odosielateľa platby a uhradiť príslušnú platbu s variabilným symbolom (= číslo inzerátu) na bankový účet prevádzkovateľa. Pri každom inzeráte nájdete formulár/tlačidlo pre TOP inzerát obsahujúci všetky potrebné údaje k platbe.

4. Posuň zdarma nahor – máte na stránke svoj inzerát alebo sa vám páči nejaký inzerát? Dostaňte ho na prvé miesto medzi najnovšie inzeráty kedykoľvek zadarmo! Stačí kliknúť na tlačidlo POSUŇ ZDARMA NAHOR a inzerát bude medzi prvými, bez potreby zadávania kódov či nového inzerátu. Revolučná novinka v inzercii jedine na Megainzercia.sk! TOPovať inzerát môže ktokoľvek napr. len z dôvodu, že sa vám páči alebo ho chcete odporučiť aj iným!

5. Vyhľadávanie – Vďaka tejto funkcii máte možnosť nájsť presne to, čo hľadáte. Na základe zadaného kľúčového slova budú vyhľadané inzeráty, ktoré spĺňajú vaše požiadavky. Pre precíznejšie hľadanie (aj v katalógu firiem) odporúčame využiť rozšírené vyhľadávanie.

6. Moje inzerátyzadaním e-mailu ľahko nájdete všetky inzeráty pridané pod touto e-mailovou adresou.

Katalóg firiem, web stránok

Živnostníci, firmy a iné právnické osoby sa môžu bezplatne zviditeľniť svojou ponukou činnosti pridaním záznamu do katalógu firiem. Ktokoľvek, aj fyzické osoby, tu môžu registrovať a propagovať svoje web stránky úplne zadarmo. Firma alebo webstránka môže byť v katalógu firiem zaradená len raz.

Bezplatná reklama

Revolučná novinka, ktorú prináša jedine Megainzercia.sk, je bezplatná reklama pre každého. Na inzertnej stránke môžete zverejniť reklamný banner, pričom vaša reklama sa okrem sekcie Bezplatná reklama náhodne zobrazuje aj užívateľom pri prezeraní inzercie a to aj na titulnej stránke, v kategóriach či akejkoľvek ďalšej činnosti na inzertnej stránke! Bezplatná reklama zadarmo pre každého!

Platená reklama – reklamný banner.

Na inzertnej stránke sa môžete prezentovať aj vhodne umiestnenou bannerovou reklamou. Formáty, veľkosti, umiestnenie a ceny bannerov nájdete v sekcii platené služby. V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom na megainzercia@megainzercia.sk; informujte nás o vašej požiadavke, formáte a umiestnení reklamy (viď platené služby); následne pošlite hotový banner a uhraďte vystavenú faktúru. Po pripísaní platby na bankový účet prevádzkovateľa bude vaša reklama zverejnená na inzertnej stránke.

Riešenie problémov

V prípade technických problémov, nejasností ohľadom platieb alebo iných žiadostí o pomoc nás kontaktujte e-mailom na megainzercia@megainzercia.sk, avšak len v prípade, že odpoveď nenájdete v sekcii Najčastejšie otázky, inak na ne odpovedať nebudeme. Na dotazy užívateľov, ktorí porušili podmienky a pravidlá inzercie budeme reagovať až po úhrade poplatku za Nadštandardnú servisnú informáciu (viď platené služby).

Pridať inzerát zadarmo Obnoviť inzerát zadarmo

Google reklama
Bezplatná reklama
http://elektrikar-bratislava-a-okolie.webnode.sk

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem