Najčastejšie otázky

Otázka: Je inzercia bezplatná?
Odpoveď: Inzercia a vaše inzeráty sú bezplatné. Inzerujúci môže kvôli vyššej efektívnosti využiť doplnkové spoplatnené služby (napr. TOP inzeráty).
Otázka: Pridal som inzerát, no neobjavuje sa na inzertnej stránke.
Odpoveď: Po pridaní inzerátu je potrebné navštíviť e-mailovú schránku, ktorú ste zadali, nakoľko bol do nej zaslaný overovací e-mail, v ňom je potrebné potvrdiť odkaz, aby sa inzerát zobrazoval medzi inzerátmi na stránke Megainzercia.sk. Overenie e-mailu je potrebné z dôvodu ochrany pred jeho zneužitím a zadávaním falošných inzerátov.
Otázka: Pridal som inzerát, no neprišiel mi overovací e-mail.
Odpoveď: Pri pridávaní inzerátu dbajte na to, aby ste zadali správny tvar emailovej adresy. Ak Vám overovací e-mail nebol doručený, skontrolujte, či nebol uložený do priečinku SPAM, resp. Nevyžiadaná pošta. V prípade pretrvávajúcich problémov nás kontaktujte e-mailom na megainzercia@megainzercia.sk.
Otázka: Koľko inzerátov môžem pridať?
Odpoveď: Inzerát je potrebné pridávať do príslušnej kategórie a podkategórie, inzerát s rovnakým alebo podobným obsahom od toho istého užívateľa môže byť podaný na inzertnej stránke len raz za 24 hodín!
Otázka: Môžem uverejniť inzerát akéhokoľvek obsahu bez toho aby bol odstránený?
Odpoveď: Áno, môžete, musí byť však v súlade s pravidlami a podmienkami inzercie. Napr. musí byť zaradený v príslušnej kategórii a podkategórii, neodporovať zákonom Slovenskej republiky a dobrým mravom, dodržujte zákaz opakovania rovnakých alebo podobných inzerátov toho istého inzerujúceho. Inak bude odstránený a váš prístup na inzerciu zablokovaný.
Otázka: Na čo slúži pripomienka platnosti inzerátu?
Odpoveď: Pri zadávaní inzerátu si volíte obdobie, kedy vás upozorníme na zadaný inzerát na Megainzercii.sk. Po uplynutí zvolenej doby (napr. o 90 dní) obdržíte na e-mail upozornenie o platnosti vášho inzerátu s ponukou jeho aktualizácie, úpravy, či odstránenia. Pokiaľ nedôjde k žiadnej z uvedených operácii, bude inzerát presunutý do archívu.
Otázka: Na čo mi je kód, ktorý som obdržal e-mailom pri pridaní inzerátu?
Odpoveď: Tento kód, ktorý ste obdržali e-mailom zadávate pri zmazaní (odstránení) inzerátu a pri požiadaní o platený TOP inzerát. Preto si ho do budúcna uchovajte, resp. si uchovajte zaslaný e-mail, v ktorom máte priamo odkazy na vykonanie všetkých zmien vášho inzerátu (úprava, zmazanie, TOP).
Otázka: Môžem si pridať bezplatnú reklamu - reklamný banner zadarmo?
Odpoveď: Áno, stačí dodržať podmienky inzercie a môžete sa prezentovať aj prostredníctvom bezplatnej bannerovej reklamy.
Otázka: Môžem k inzerátu priradiť aj obrázok?
Odpoveď: Áno. Ku každému inzerátu je možné zdarma pridať max. 3 obrázky. Obrázky by mali súvisieť s obsahom inzerátu.
Otázka: Nepodarilo sa mi pridať obrázok, resp. mi ho nezobrazuje.
Odpoveď: Uistite sa, že obrázok je v podporovanom formáte (.jpg) a zodpovedá maximálne dovolenej veľkosti.
Otázka: Čo robiť, ak mám zablokovaný prístup na inzertnú stránku?
Odpoveď: Pravdepodobne ste porušili podmienky a pravidlá inzercie. V prípade, že si želáte odblokovať prístup na inzertnú stránku za poplatok, požiadajte nás e-mailom na megainzercia@megainzercia.sk.
Otázka: Mám zablokovaný prístup k inzercii, no nie som si vedomý porušenia pravidiel, čo robiť?
Odpoveď: V takomto prípade nás môžete požiadať o poskytnutie vysvetlenia, prečo je váš prístup zablokovaný, e-mailom na megainzercia@megainzercia.sk. V prípade, že ste podmienky neporušili, oznámime vám to a odblokujeme prístup k inzercii bez poplatku. Avšak, ak boli porušené podmienky, vyhradzujeme si právo vám neodpovedať, resp. odpovedať až po uhradení poplatku za nadštandardnú servisnú informáciu.
Otázka: Inzerujete každý deň rovnaký (podobný) inzerát, lebo ho chcete mať medzi najnovšími inzerátmi? Páči sa vám nejaký inzerát?
Odpoveď: TOPujte ho zadarmo! Akýkoľvek inzerát v inzercii môže ktokoľvek (nielen zadávateľ) kedykoľvek TOPovať medzi najnovšie inzeráty bez potreby vkladania nového inzerátu. Stačí kliknúť na tlačidlo „POSUŇ ZDARMA NAHOR“, toto tlačidlo nájdete pri každom inzeráte.
Otázka: Mám zablokovaný prístup a potrebujem zmazať neaktuálny inzerát.
Odpoveď: Bez ohľadu na to, či máte zablokovaný prístup alebo nie, každý užívateľ pri pridávaní inzerátu obdržal e-mail s odkazom a heslom potrebným k zobrazovaniu inzerátu na stránke. Váš inzerát môžete zmazať prostredníctvom odkazu v e-maily, resp. prostredníctvom hesla. Po uplynutí obdobia, ktoré ste si zvolili na pripomenutie platnosti inzerátu, vám bude opäť zaslaný e-mail, v ktorom budete môcť vykonať niektorú z uvedených operácií (úprava, aktualizácia, zmazanie inzerátu).
Otázka: Čo mám robiť, ak chcem aktualizovať, upraviť alebo zmazať inzerát?
Odpoveď: Prostredníctvom obdržaného e-mailu pri pridaní inzerátu do inzercie (hesla) alebo pripomenutia platnosti inzerátu môžete vykonať ktorúkoľvek operáciu kliknutím na konkrétny odkaz v e-maily, alebo prostredníctvom tlačidiel pri inzeráte zadaním zaslaného hesla.
Otázka: Ako aktivovať TOP inzerát?
Odpoveď: Najskôr si jednoducho pridáte bezplatný inzerát. TOP inzerát môžete aktivovať dvomi spôsobmi: 1. kliknutím na odkaz v e-maily, ktorým aktivujete TOP inzerát alebo 2. pri každom inzeráte kliknutím na tlačidlo TOP INZERÁT. Následne vyplňte vaše kontaktné údaje (ako odosielateľa platby) a uhraďte príslušnú platbu za obdobie zverejnenia TOP inzerátu s variabilným symbolom = číslom inzerátu.
Otázka: Zaplatil som za TOP inzerát, no nezobrazuje sa na inzertnej stránke.
Odpoveď: Uistite sa, že ste zadali správny variabilný symbol a že ste zaslali vaše kontaktné údaje (buď e-mailom alebo cez formulár TOP inzerát). Ak ste vaše kontaktné údaje nezaslali, zašlite ich e-mailom na megainzercia@megainzercia.sk, po identifikácii platby bude TOP inzerát zverejnený (ak danými údajmi už nedisponujeme). V prípade úhrady poštovou poukážkou (na pošte) môže identifikácia platby a odosielateľa trvať niekoľko dní (5-7 dní), z toho dôvodu nám zašlite kontaktný formulár k TOP inzerátu, resp. vaše údaje e-mailom na megainzercia@megainzercia.sk.
Otázka: Mám záujem o spoplatnené služby – bannerovú reklamu, textový odkaz a pod.
Odpoveď: Kontaktujte nás s vašou požiadavkou e-mailom na megainzercia@megainzercia.sk, informujte nás o type a umiestnení banneru (viď platené služby), pošlite reklamný banner, znenie textového odkazu a pod. Obratom obdržíte potrebné informácie vrátane faktúry (údajov k platbe). Po pripísaní platby na bankový účet bude objednaná služba zverejnená na inzertnej stránke Megainzercia.sk.
Otázka: Čo robiť, ak som si nie istý, koľko mám uhradiť za platenú službu?
Odpoveď: Po obdržaní Vašej požiadavky o platenú službu Vám bude zaslaná na Váš e-mail proformafaktúra s potrebnými údajmi. Po uhradení platby a jej pripísaní na bankový účet Vám bude zaslaná fakúra o úhrade objednaných služieb.
Otázka: Poslal som e-mail s otázkou, ale nedostal som na ňu odpoveď.
Odpoveď: Na otázky a podnety, ktorých riešenie a odpovede nájdete na inzertnej stránke, neodpovedáme.

Pridať inzerát zadarmo Obnoviť inzerát zadarmo

Google reklama
Bezplatná reklama
http://elektrikar-bratislava-a-okolie.webnode.sk

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem